O nas

Szkoła Języków Obcych Best Effect zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.

W naszej szkole nie można się nudzić ! Nawet najbardziej nieśmiali biorą udział w lekcji, wymieniają swoje opinie a nauka sprawia im przyjemność!

Przygotowujemy do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych oraz FCE i TELC. Zajęcia odbywają się w małych grupach, przy wykorzystaniu nowoczesnych metod edukacyjnych. Zapewniamy przygotowanie językowe do podjęcia pracy zawodowej w wybranych branżach w krajach unijnych (EU), lub też w innych częściach świata.

Podczas naszych zajęć prowadzimy żywe i intensywne konwersacje z naszymi słuchaczami i uczniami oparte na minimum wiedzy gramatycznej, w oparciu o podstawową znajomość słówek. Rozwijamy wszystkie umiejętności językowe- rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie.

Po zakończeniu edukacji nasi słuchacze piszą test końcowy i kontrolują efekty wspólnej nauki.
Organizujemy fachowe i różnorodne tematycznie szkolenia dla firm uwzględnieniem wymogów języka zawodowego oraz zleceniodawcy.

Podejmujemy się tłumaczeń na potrzeby turystyki, informacji oraz obsługi klienta. W tym zakresie opracowujemy teksty do folderów i innych informacji turystycznych.
Język, którego uczymy jest żywy i taki jakim posługujemy się na co dzień.
Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci (w dużej mierze w oparciu o wesołe i ciekawe zabawy) i dorosłych w ćwiczeniu technik porozumiewania się, dlatego warto odwiedzić naszą szkołę i spróbować uczyć się z nami – w BEST EFFECT.

Our Team

MP

Małgorzata Pogonowska

WŁAŚCICIEL / LEKTOR

Język angielski jest moją pasją od zawsze. Ze szkołą Best Effect jestem związana od ponad 5-ciu lat. Prowadzę kursy na różnych poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne. Ważne jest dla mnie nie tylko skuteczne przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim aktywna komunikacja w języku obcym.
Moje praktyczne doświadczenia to długoletni pobyt w USA. Jestem również absolwentem Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim i Szczecińskim. Jestem też egzaminatrem i tłumaczem różnych publikacji.

anna

Anna Sidorkiewicz

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO

Nauczyciel / lektor z długoletnią praktyką w zawodzie. Udział w projektach unijnych dla szkół i firm. Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje w kraju i za granicą Zainteresowania: zapalona biegaczka.

zaneta

Żaneta Waga

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Szczecinie. Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki i podyplomowe z logopedii. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. W zawodzie nauczyciela pracuje od 2001 w Gimnazjum w Świerznie. Zawsze stara się aby jej zajęcia były dynamiczne i motywujące. Lubi się uczyć, rozwijać i wciąż zdobywać nowe umiejętności. Jej pasją jest sport, w szczególności kolarstwo.

Martyna

Martyna Sałek

LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Hiszpania to mój drugi dom a jej język, historia i kultura – wielka pasja. By móc dzielić się nimi od kilku lat prowadzę kursy językowe i organizuję wyjazdy na Półwysep Iberyjski. A wszystko zaczęło się od pracy dla jednego z madryckich muzeów i zdobycia międzynarodowego certyfikatu… Dziś praca z językiem hiszpańskim to dla mnie powrót do wąskich uliczek, palącego słońca i zapachu morza..

 

Beata

Beata Słaby

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Swoje 14 letnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela i lektora języka niemieckiego zdobywałam pracując z dziećmi , młodzieżą i dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania w szkołach , na kursach i szkoleniach. Potwierdzeniem moich kwalifikacji sa uzyskane dyplomy i stopnie z zakresu Filologii Germańskiej, Ekonomii oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki.
Interesuję się sportem, podróżami oraz dobrym kinem. Lubię swoja pracę.

Joanna

Joanna Gołdyn

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Angielski od zawsze był moją pasją i chcę nią zarażać innych, tak, aby nauka języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Podczas lekcji lubię miłą i przyjazną atmosferę- dzięki niej dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach.

JĘZYK OBCY TO PODSTAWA