O nas

Szkoła Języków Obcych Best Effect zaprasza wszystkich zainteresowanych do wspólnej nauki języków obcych: angielskiego i niemieckiego a od roku 2019 również hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Atmosfera w Best Effect jest przyjacielska i miła, jesteśmy jedną duża „rodziną”, której celem jest bezstresowo opanować wybrany język obcy.

W naszej szkole nie można się nudzić ! Nawet najbardziej nieśmiali biorą udział w lekcji, wymieniają swoje opinie a nauka sprawia im przyjemność!

Prowadzimy kursy języka niemieckiego i angielskiego dla dorosłych oraz dzieci. Przygotowujemy do egzaminów po szkole podstawowej, maturalnych oraz na studiach. Zajęcia odbywają się w małych grupach, przy wykorzystaniu różnych metod edukacyjnych stosowanych w międzynarodowej oświacie. Zapewniamy przygotowanie do podjęcia pracy zawodowej w krajach unijnych (EU), dużych miastach takich jak Berlin czy London lub też w innych częściach świata.

Prowadzimy żywe i intensywne konwersacje z naszymi słuchaczami i uczniami szkół ponadpodstawowych oparte na minimum wiedzy gramatycznej, w oparciu o podstawową znajomość słówek. Zarówno metodyka jak i dydaktyka odgrywają dużą rolę w pracy naszych lektorów, co pozwala na łatwiejsze przyswajanie wiedzy.

Po zakończeniu edukacji nasi słuchacze piszą test końcowy i kontrolują efekty wspólnej nauki. Organizujemy fachowe i różnorodne tematycznie szkolenia dla firm i uwzględniamy wymogi języka fachowego oraz zleceniodawcy.

Podejmujemy się tłumaczeń na potrzeby turystyki, informacji oraz obsługi klienta. W tym zakresie opracowujemy teksty do folderów i innych informacji turystycznych, przede wszystkim w języku niemieckim. Język, którego uczymy jest żywy i taki jakim posługujemy się na codzień. Ceny naszych lekcji są umiarkowane, wręcz tanie i do negocjacji. Specjalizujemy się
w nauczaniu dzieci (w dużej mierze w oparciu o wesołe i ciekawe zabawy) i dororosłych w ćwiczeniu sposobów porozumiewania się, dlatego warto odwiedzić naszą szkołę i spróbować uczyć się z nami – w BEST EFFECT.

Our Team

MP

Małgorzata Pogonowska

WŁAŚCICIEL / LEKTOR

Język angielski jest moją pasją od zawsze. Ze szkołą Best Effect jestem związana od ponad 5-ciu lat. Prowadzę kursy na różnych poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne. Ważne jest dla mnie nie tylko skuteczne przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim aktywna komunikacja w języku obcym.
Moje praktyczne doświadczenia to długoletni pobyt w USA. Jestem również absolwentem Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim i Szczecińskim. Jestem też egzaminatrem i tłumaczem różnych publikacji.

anna

Anna Sidorkiewicz

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO

Nauczyciel / lektor z długoletnią praktyką w zawodzie. Udział w projektach unijnych dla szkół i firm. Nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje w kraju i za granicą Zainteresowania: zapalona biegaczka.

zaneta

Żaneta Waga

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Szczecinie. Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki i podyplomowe z logopedii. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży. W zawodzie nauczyciela pracuje od 2001 w Gimnazjum w Świerznie. Zawsze stara się aby jej zajęcia były dynamiczne i motywujące. Lubi się uczyć, rozwijać i wciąż zdobywać nowe umiejętności. Jej pasją jest sport, w szczególności kolarstwo.

Martyna

Martyna Sałek

LEKTOR JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Hiszpania to mój drugi dom a jej język, historia i kultura – wielka pasja. By móc dzielić się nimi od kilku lat prowadzę kursy językowe i organizuję wyjazdy na Półwysep Iberyjski. A wszystko zaczęło się od pracy dla jednego z madryckich muzeów i zdobycia międzynarodowego certyfikatu… Dziś praca z językiem hiszpańskim to dla mnie powrót do wąskich uliczek, palącego słońca i zapachu morza..

 

Beata

Beata Słaby

LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Swoje 14 letnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela i lektora języka niemieckiego zdobywałam pracując z dziećmi , młodzieżą i dorosłymi na różnych poziomach zaawansowania w szkołach , na kursach i szkoleniach. Potwierdzeniem moich kwalifikacji sa uzyskane dyplomy i stopnie z zakresu Filologii Germańskiej, Ekonomii oraz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki.
Interesuję się sportem, podróżami oraz dobrym kinem. Lubię swoja pracę.

Joanna

Joanna Gołdyn

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Angielski od zawsze był moją pasją i chcę nią zarażać innych, tak, aby nauka języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Podczas lekcji lubię miłą i przyjazną atmosferę- dzięki niej dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach.

JĘZYK OBCY TO PODSTAWA